EQUAL PAY DAY - ŽENY SOBĚ

Největší networkingová akce v České republice
Kde?
Clarion Congress Hotel Praha
Kdy?
24. - 25. března 2017

O KONFERENCI

EventEra se jako dobrovolník podílí na přípravě konference, kterou pořádá nezisková organizace Business & Professional Women CR. Tato pracovně zážitková konference je největším networkingovým setkáním žen v České republice. Páteční program je věnován konferenci, panelovým diskuzím i argumentačním duetům, vystoupí významní čeští i zahraniční spíkři (bude zajištěn simultánní překlad).  V sobotu se můžete zúčastnit až pěti hodin speed-mentoringu u kulatých stolů. Celkem 60 mentorek si připravilo své příběhy, témata a rady, která mohou pomoci ostatním ženám v  rozjezdu kariéry, v osobním rozvoji i v celkové inspiraci.

Konference Ženy sobě vznikla v souvislosti s celosvětovou akcí Equal pay day, která upozorňuje na platovou nerovnost žen a mužů, a která je v České republice s 22% na jednom z prvních míst v Evropě.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, která propojuje (nejen) ženy a  vybízí je ke spolupráci a podpoře. Všechny organizátorky i mentorky pracují bez nároku na honorář a výtěžek z tomboly bude věnován Neonatologickému centru Nemocnice na Bulovce.

Vstupenky je možno zakoupit na oba dny za zvýhodněnou cenu, ale i na každý den zvlášť.